Szanowni Państwo,
Jesteśmy grupą przyjaciół z dwóch organizacji pozarządowych – Fundacji IntegrArte i Towarzystwa Przyjaciół Oporowa. We współpracy z Zarządem Osiedla Oporów na ten trudny czas epidemii powołaliśmy do życia grupę pomocową POGOTOWIE SĄSIEDZKIE WROCŁAW.


Naszą intencja jest niesienie pomocy lokalnej społeczności, ale z uwagi na rozmiar potrzeb, działania już dawno rozszerzyliśmy na cały Wrocław.Funkcjonowanie grupy opiera się na kojarzeniu osób potrzebujących z wolontariuszami (na dzisiaj prawie 200 osób), którzy pomagają we wszystkich sprawach, których seniorzy, osoby samotne lub niesamodzielne wykonać nie mogą. Do grupy przyjmowane są wyłącznie osoby zweryfikowane. Dbamy o najwyższych stopień bezpieczeństwa w kontaktach między potrzebującymi a pomagającymi. Regulamin grupy znajdziecie Państwo tutaj: http://pogotowiesasiedzkiewroclaw.pl/regulamin/
Jeżeli jesteście Państwo w trudnej sytuacji, potrzebujecie jakiegokolwiek wsparcia, albo znacie kogoś znajdującego się w takiej sytuacji – jesteśmy po to, by pomóc.


Dane wszystkich osób zgłaszających się lub zgłoszonych do pomocy są znane wyłącznie administratorom grupy, a przebieg całego procesu jest pod naszym nadzorem. 
NASZA POMOC JEST BEZPŁATNA!
Wystarczy zadzwonić na numer +48500408001.

Czekamy na Państwa kontakt.